Kariéra

Pracovník výroby rozpouštědlových nátěrových hmot

Akciová společnost Rokospol a.s., působící v oblasti stavební chemie a nátěrových hmot (orientovaná na vědu a výzkum) hledá uchazeče na pozici - Pracovník výroby rozpouštědlových nátěrových hmot.

Pracovní pozice: Pracovník výroby rozpouštědlových nátěrových hmot

Plat: 22 000,- - 26 000,-

Očekáváme:
•Manuální zručnost
•Pravidelnou docházku
•Dobrý zdravotní stav
•Spolehlivost, flexibilitu

Náplň práce:
•Obsluha strojů
•Kontrola kvality
•Kompletace apod.

Nabízíme:
•Zázemí stabilní společnosti
•Práci na HPP
•Nástup ihned
•Výkonnostní bonusy a prémie - od 3.měsíce
•Nepřetržitý 4 směnný provoz - 12 hod. směny
•Místo výkonu práce Kaňovice
•Příspěvek na stravování

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Rokospol a.s. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Kontakt: Michal Neťuka
Zaměstnavatel: Rokospol a.s. - www.rokospol.cz
Kontaktní osoba: netuka@rokospol.cz