Kariéra

Pracovník rozpouštědlových nátěrových hmot

Místo výkonu práce: Kaňovice

  • Ihned

  • 26 000  – 30 000 Kč

  • Jednosměnný provoz

Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti, zaměstnanecké slevy na firemní produkty, přátelský kolektiv, práce na HPP, příspěvek na stravování, výkonnostní prémie a bonusy od 3. měsíce, příspěvek na důchodové připojištění po 5. letech.

Požadavky: Manuální zručnost; Dobrý zdravotní stav; Spolehlivost, Flexibilitu; Pravidelnou docházku

Práce je vhodná pro muže.

Kontakt:        Bc. Lucie Maňásková

Tel:                 +420 577 110 153

Email:             manaskova@rokospol.cz

Pracovník tónovny rozpouštědlových nátěrových hmot

Nástup: Ihned

Plat: 24 000  – 26 000 Kč

  •   Manuální zručnost; Dobrý zdravotní stav; Spolehlivost, Flexibilitu; Pravidelnou docházku

Kontakt:        Ing. Lucie Maňásková

Obchodně-technický zástupce – region střední a severní Morava

Náplň práce:
- komunikace a aktivní spolupráce se stávajícími zákazníky
- aktivní vyhledávání nových obchodních partnerů a navazování nové spolupráce
- prezentace produktů, tvorba nabídek, vyjednávání podmínek

Požadavky:
- min. SŠ vzdělání
- uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook, atd.)
- samostatnost, spolehlivost, pracovitost, komunikativnost, reprezentativní vystupování a projev
- zkušenosti na obchodní pozici min. 3 roky (obor stavební materiály, barvy, nátěrové hmoty,    stavební chemie)

- schopnost proaktivně vyhledávat a identifikovat obchodní příležitosti

- aktivní přístup, flexibilita, entuziasmus

- ŘP sk. B, aktivní řidič,

Nabízíme:

- uplatnění v zavedené společnosti
- zajímavou práci, prostor pro vlastní iniciativu
- motivující finanční ohodnocení
- příjemné pracovní prostředí i kolektiv v ryze české společnosti
- služební auto, mobilní telefon, notebook

  • možný nástup – 1.9.2019

V případě Vašeho zájmu o výše uvedenou pozici zasílejte svůj životopis na e-mail: slama@rokospol.cz

Referent/ka nákupu - skladník

  • Ihned

  • 26 000  – 28 000 Kč

  • administrativní a procesní podpora vedoucího nákupu - nutná znalost práce na PC

  • zajišťuje příjem zboží do podnikového IS a kontroluje s dodavatelskými fakturami

  • denní komunikace s dodavateli a dopravci

  • zpracovává podklady pro cenová jednání a výběrová řízení s dodavateli

  • u schválených dodavatelů poptává obchodované položky a obdržené informace zadává do firemního informačního systému

  • řízení intralogistiky skladu

  • v případě potřeby zajišťuje obsluhu vysokozdvižného vozíku (výpomoc) - podmínka, možnost zaškolení

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Rokospol a.s. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

  • Ihned

  • 28 000  – 32 000 Kč

  • Nepřetržitý provoz

Odpovědí na tyto inzeráty či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Rokospol a.s. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.