Rokopur HS QUICK RK 415

Polyuretanová vysokosušinová pololesklá barva Rokopur HS QUICK RK 415 je určena k vrchním a samozákladujícím nátěrům kovů.

  • ≥5 kg
  •  
  •  
  •  
Rokopur HS QUICK RK 415

Disperze pigmentů a plniv v roztoku akryluretanových pryskyřic v organických rozpouštědlech s přídavkem zinkfosfátu a speciálních aditiv.

Polyuretanová vysokosušinová pololesklá barva Rokopur HS QUICK RK 415 je určena k vrchním a samozákladujícím nátěrům kovů. Vyznačuje se velmi rychlým zasycháním a vytvrzením. Je vhodná pro ochranu nových, tak pro údržbu starých ocelových konstrukcí. Používá se zejména na nátěry ocelových konstrukcí, mostů a dopravních staveb a dále v chemických a petrochemických závodech, papírnách, celulózkách, cementárnách a elektrárnách. Průmyslová barva Rokopur HS QUICK RK 415 lze použít rovněž jako antikorozní „jednošichtovka“ na ocel až do korozního prostředí C3 s vysokou životností. Pro vysokou přilnavost se používá přímo na pozinkované povrchy. Barvu lze aplikovat až do teploty -5°C. Je ekologická, vyznačuje se velmi vysokou hmotnostní sušinou a nízkou hodnotou VOC a TOC.

Other products